Aktualności

Rada Rodziców
przy Szkole Podstawowej w Odrzechowej

w roku szkolnym 2019/2020
PRZEWODNICZĄCA: Agata Brzana (kl. VII)
ZASTĘPCA: Joanna Tomańska (KL.V)
SKARBNIK: Iwona Bolanowska (kl. III)

ZARZĄD:
Jolanta Gac (kl. VIII)
Ewelina Żytka (kl. VI)
Natalia Urbanik (kl. II)
Kamila Ogrodnik (kl. I)
Wioletta Jadwisieńczak (kl. 0)

w roku szkolnym 2018/2019

  1. Agata Brzana /VI/
  2. Iwona Bolanowska /II/
  3. Diana Teleżyńska /0/
  4. Szymon Starzewski /IV/
  5. Ewelina Żytka /V/
  6. Renata Górowska/VII/
  7. Joanna Tomańska /VIII/

w roku szkolnym 2017 / 2018

  1. Agata Brzana  – przewodnicząca /V/
  2. Iwona Bolanowska   – z-ca przewodniczącego /I/
  3. Anna Wójtowicz /IV /
  4. Aneta Kobylak  /III/
  5. Renata Górowska / VI /
  6. Renata Bielecka  /VII/
  7. Renata Pałaszkiewicz / O /

w roku szkolnym 2016 / 2017

  1. Agata Brzana  – przewodnicząca /IV/
  2. Iwona Bolanowska   – z-ca przewodniczącego /O/
  3. Renata Porębska  /I/
  4. Aneta Kobylak  /II/
  5. Renata Górowska / V /
  6. Jadwiga Kraska /III/
  7. Aneta Szuba  / VI /

 w roku szkolnym 2015 / 2016

  1. Marek Kozłowski – przewodniczący /VI/
  2. Iwona Bolanowska   – z-ca przewodniczącego /O/
  3. Joanna Tomańska /V/
  4. Wioletta Kin  /I/
  5. Renata Górowska / IV /
  6. Jadwiga Kraska /II/
  7. Agata Brzana / III /

 w roku szkolnym 2014 / 2015

  1. Marek Kozłowski – przewodniczący /V/
  2. Elżbieta Nycz  – z-ca przewodniczącego /V/
  3. Agnieszka Karpiel  /II/
  4. Katarzyna Fyda /III/
  5. Wioletta Kin  /O/
  6. Anita Kondyjowska /VI/
  7. Joanna Tomańska /IV/
  8. Jadwiga Kraska /I/

w roku szkolnym 2013 / 2014

    1. Agnieszka Karpiel /0/- przewodnicząca
    2. Anna Adamska /I/  – z-ca przewodniczącego

 

  • Katarzyna Fyda /II/
    Agnieszka Maksymik /III/
    Elżbieta Nycz /IV/
    Anita Kondyjowska /V/
    Dorota Silarska /VI/

w roku szkolnym 2012 / 2013

  1. Anna Adamska / O / – przewodnicząca
  2. Kinstler Elżbieta  / I / – z-ca przewodniczącego
  3. Wojtowicz Anna / II /
  4. Dufrat Jolanta /  III /
  5. Kłak Ewa  / IV /
  6. Silarska Dorota  / V / 
  7. Wojciechowska Marzena   /VI  / 


w roku szkolnym 2011 / 2012

  1. Kinstler Elżbieta / O / – przewodnicząca
  2. Gac Liliana / III / – z-ca przewodniczącego
  3. Wojciechowska Marzena /V /
  4. Silarska Dorota / IV /
  5. Dufrat Jolanta / II /
  6. Wójtowicz Anna / I /
  7. Barna Elżbieta / VI /


w roku szkolnym 2010 / 2011

  1. Gac Liliana  / II/   – przewodnicząca
  2. Wojciechowska Marzena   /V I /  – z-ca przewodniczącego
  3. Silarska Dorota  / III / 
  4. Dufrat Jolanta /  I /
  5. Bielecka Renata    / O /
  6. Nycz Elżbieta / V /
  7. Gac Jolanta  /IV /

w roku szkolnym 2009 / 2010

 Wojciechowska Marzena   / V/ – przewodnicząca
Gac Liliana  / I /  – z-ca przewodniczącego
Silarska Dorota  / II /
Wajda Ewa / VI /
Szczepek Joanna    / O /
Nycz Elżbieta / IV /
Gac Jolanta  /III /


w  roku szkolnym 2008 / 2009 

1.Wojciechowska Marzena / IV/ – przewodnicząca

2.Gac Liliana  / O / – z-ca przewodniczącego

3.Rygiel Elżbieta / I /

4.Wajda Ewa / V /

5.Kocoń Marzena / II /

6.Nycz Elżbieta / III /

7.Szarota Zofia  /VI /

 

w roku szkolnym 2007/2008

  1. Bielecki Jacek - przewodniczący
  2. Pontus Jolanta - z-ca przewodniczącego
  3. Tokarz Beata - komisja rewizyjna
  4. Wajda Ewa - komisja rewizyjna
  5. Górowska Renata - komisja rewizyjna
  6. Nycz Elżbieta
  7. Silarska Dorota